Про проект

Ласкаво просимо на платформу BANI.UA. Тут Ви знайдете найактуальнішу інформацію про сауни і бані України. Завдяки великому каталогу, в якому перераховані SPA салони, банні комплекси та інші оздоровчі заклади, Ви без зусиль знайдете місце для відпочинку.

Для тих, хто шукає найкращу сауну або баню

Сауна або баня

Для вашої зручності була створена спеціальна система пошуку, в якій ви можете вибрати тип закладу, вартість, район, тип парної та інші види послуг. Завдяки такій системі, за лічені секунди можна знайти необхідний заклад, серед тисяч пропозицій.

Якщо наш сайт допоміг вам відпочити з користю, значить, ми впоралися зі своїм завданням! Для багатьох вибір бані і її відвідування це цілий ритуал, тому радимо Вам не поспішати і робити ретельний відбір.

Наша платформа BANI.UA, це не простий каталог саун і парних. Ми намагаємося якомога більше розповісти про кожний закладі. Наприклад, кожне місце для відпочинку супроводжується фотографіями і докладним описом послуг. Не виходячи з дому, Ви вже будете мати уявлення, що вас чекає. В описі ви дізнаєтеся, скільки пропонується кімнат, яка кухня доступна клієнтам, які станції метро розташовані поблизу, чи з басейн або більярдний стіл і багато супутньої інформації. Повірте, через велику конкуренцію зараз бані і сауни стали набагато функціональніша, зручніше, затишніше, а якість послуг набагато вище!

Якщо ви обмежені у фінансових коштах, але вважаєте за краще якісний відпочинок, зробіть сортування за вартістю. Так ви зможете знайти хороший заклад за низькою ціною.

На нашій платформі є відгуки. Будь-який бажаючий може поділитися своїми враженнями від закладу, в якому він побував. Ви можете розповісти іншим, чи відповідає наведена інформація на нашому сайті, з реальністю, і наскільки фотографії відповідають оздобленню. Таким чином, ви допоможете не тільки іншим людям, а й нашому порталу, так як ми прагнемо надавати лише правдиву інформацію.

Ми сподіваємося BANI.UA стане для вас незамінним помічником у пошуку кращих бань України! Так як у нас представлений великий каталог, не бійтеся пробувати нове, адже кожен заклад є свої плюси!

Власникам саун і бань

Якщо ви є власником сауни або бані, ми будемо раді додати ваш заклад в наш каталог. Так як наш портал збирає велику кількість відвідувачів, не виключено, що деякі з них захочуть побувати саме у вашій парної.