М Центрально-Заводська лінія
Вартість
Місткість
Парна
Парковка
Район / Мікрорайон
Найближче метро
Аква зона
Tериторія
Банні аксесуари
SPA-процедури
Послуги
Розваги
Кухня
Різне

Лазня на Клочко-6 №1618

  • Години роботи:
  • ПН: з 09:00 до 23:30
  • ВТ: з 09:00 до 23:30
  • СР: з 09:00 до 23:30
  • ЧТ: з 09:00 до 23:30
  • ПТ: з 09:00 до 23:30
  • СБ: з 09:00 до 23:30
  • НД: з 09:00 до 23:30
Дніпропетровська область
місто Дніпро
ул. Верещагина, 75
Приймаємо Visa/MasterCard
Нема оцінок
Інтер'єр
Чистота
Обслуговування
Ціна/якість
Зручності
Немає відгуків

Лазня на дровах в р-н. Клочко-6 – місце, де створено все для спокійного відпочинку. Тут тепло та затишно, панує тиша, немає нав'язливого сервісу. Заклад оформлений без надмірностей, при цьому пропонує послуги за доступною ціною. Це оптимальний варіант, щоб регулярно відвідувати парну для оздоровлення без великого навантаження на сімейний бюджет. У ній зможуть розташуватися 6 осіб, що є оптимальним для відвідування з дітьми або кращими друзями.

Лазня на дровах підходить для людей різного віку, оскільки в ній немає екстремальних температур. Комфортні 50-60 градусів разом із достатньою кількістю пари добре переносяться і не створюють великого навантаження на серце. Парна такого типу зміцнює імунітет, гарантує глибоке очищення та оновлення організму. Цілюща дія полягає в тому, що активізуються обмінні процеси і приємним способом коригується вага.

Щоб посилити оздоровчий ефект парної, у закладі встановлений басейн. Занурення в трохи теплу воду надає бадьорість і відмінно тонізує. Необхідне приладдя для відвідування лазні варто прихопити із собою. Цей заклад варто частіше відвідувати з настанням холодів, щоб не підхопити застуду. Влітку ж лазня забезпечить відмінний косметичний ефект, оскільки пара розкриває пори і виводить все зайве з організму, позбавляє набряків, відкладення солей.

Баня на дровах

до 6 осіб

Басейн

Лазня на Клочко-6
Лазня на Клочко-6
Лазня на Клочко-6

Відгуки

До цього об'єкту ще немає відгуків. Будьте першими!