Вартість
Місткість
Парна
Парковка
Аква зона
Tериторія
Банні аксесуари
SPA-процедури
Послуги
Розваги
Кухня
Різне

Баня «у Івана» №1980

  • Години роботи:
  • ПН: з 15:00 до 21:00
  • ВТ: з 15:00 до 21:00
  • СР: з 15:00 до 21:00
  • ЧТ: з 15:00 до 21:00
  • ПТ: з 15:00 до 21:00
  • СБ: з 15:00 до 21:00
  • НД: з 15:00 до 21:00
Закарпатська область
місто Ужгород
вул. Олега Кошового, 3
Нема оцінок
Інтер'єр
Чистота
Обслуговування
Ціна/якість
Зручності
Немає відгуків

«Баня у Івана» - це абсолютно унікальне місце, де гості можуть насолодитися відновлювальною силою майстерно підготовленої руської бані на дровах. Розмістившись затишно серед зелених дерев, баня запрошує до восьми осіб у світ зцілювального тепла й умиротворення. Разом з тим, коли ви входите всередину, ви відчуєте, як густе, пронизливе тепло повітря огортає вас, а аромат природних дров наповнює приміщення.

Парну кімнату виконано в традиційній руській техніці, і тут можна відчути, як повітря, нагріте до високих температур, розпалює здоров'я і благополуччя. Віники, зібрані зі свіжих березових гілок, допомагатимуть вам у ваших банних ритуалах, посилюючи кровообіг і покращуючи тонус шкіри. Після парилки на вас чекатиме купіль із прохолодною водою - ідеальне завершення процедури для зміцнення здоров'я і поліпшення настрою.

«Баня у Івана» також пропонує кімнату відпочинку, де можна влаштуватися на зручних лежаках і насолодитися спокоєм, відновлюючи сили після банних процедур. Відро-водоспад подарує вам освіжаючий шок після спекотної пари та допоможе закріпити ефект від банних процедур. А асортимент чаїв - чорний, зелений або з трав - ідеально доповнять ваш відпочинок. Баня у Івана - це більше, ніж просто баня. Це місце, де можна насолодитися тишею, відпочити душею і тілом, і повернутися до витоків руської банної культури.

Опис зали

Душ, відро водопад, дерев'яна Када для занюрювання, парна легка з гільзою для води, два лежаки на 2 поверсі, великий стіл, лавиці, кімната відпочинку

Руська баня, Баня на дровах

до 8 осіб

Купель, Душ, Відро-водоспад

Лежаки

Кімната відпочинку

Банні аксесуари

Віники

Напої

Чай чорний, Чай зелений, Трав'яний чай

Баня «у Івана»
Баня «у Івана»
Баня «у Івана»

Відгуки

До цього об'єкту ще немає відгуків. Будьте першими!