Стоимость
Вместимость
Парная
Парковка
Аква зона
Территория
Банные аксессуары
SPA-процедуры
Услуги
Развлечения
Кухня
Разное

База отдыха «Юркове озеро» №471

от 200 грн.
  • Время работы:
  • ПН: с 11:00 до 23:00
  • ВТ: с 11:00 до 23:00
  • СР: с 11:00 до 23:00
  • ЧТ: с 11:00 до 23:00
  • ПТ: с 11:00 до 23:00
  • СБ: с 11:00 до 23:00
  • ВС: с 11:00 до 23:00
Киевская область
город Борисполь
пересечение ул. Коцюбинского и Кольцевой дороги
Нормально 3.9
Интерьер
Чистота
Обслуживание
Цена/качество
Удобства
На основании 69 отзывов

Русская баня на берегу озера. На базе есть комфортабельные номера с удобствами, кафе, бар, рыбалка. Находится в 25 км от Киева.

Русская баня

до 8 человек

Выход к озеру / реке, Душ

Летняя веранда, Озеро, Пляж

Парковка

Общественная бесплатная

Мангал, Бар

Банные аксессуары

Веники, Простыни, Шапки, Тапки, Полотенца

WIFI, Cпутниковое ТВ

Настольные игры

Нарды, Шахматы

Еда

Украинская кухня, Можно приносить с собой

Напитки

Пиво бутылочное, Пиво на разлив, Чай черный, Чай зеленый, Чай из трав, Кофе

1 час 200 грн.
Минимальный заказ – 2 часа.
База отдыха «Юркове озеро»
База отдыха «Юркове озеро»
База отдыха «Юркове озеро»

Отзывы (69)

Место шикарное


Ivan Aleksandravicius
Ivan Aleksandravicius Отзыв с Google
29 сентября 2021 в 16:33

Отдыхали Все супер, очень понравилось Спасибо персоналу)))


Рома Подустенко
Рома Подустенко Отзыв с Google
12 сентября 2021 в 13:36

Всё понравилось. Рекомендую.


Руслан
Руслан Отзыв с Google
7 сентября 2021 в 08:37

Відпочивали з друзями. Було втрачено пластик від авто хоча і уточнив в якому саме місці він лежав., черевичок дитини та ключі. Персонал нічого не бачив та не знаходив. Дивно, там більше нікого немає. Просто взяли та викинули, більш ніж впевнені. Так робити не можна. Планував приїхати на рибалку але не приїду!


Виталий Шум
Виталий Шум Отзыв с Google
25 августа 2021 в 09:24

Приходили хотіли замовити біседку щоб відмітити хрестини, ми прийшли за тиждень раніше до нас вийшов випивший "а-ля адміністратор" (так він на той момент назвав себе) він не предоставив нам меню сказав що недавно в них працює і майже нічого не знає але предоставив нам місце де ми можемо відсвяткувати нашу подію назвав ціну (2000)тис в цю суму входить сервіровка посуд шашлик катрошка по селянскі, ми погодились і залишили задаток 750грн і залишив номер телефону адміністратора яка на той час була у відпустці він сказав що вона буде у четвер далі най цікавіше. Ми завітали до них у п'ятницю на місці адміністрації не було з нами говорив новий а-ля не відомо хто ми йому розповіли що були тиждень назад залишили задаток 750грн він відповів що вперше про це чує мене це обурило я сказала що як так вас не попередили зновуш такі меню нам не дали щоб можна було подивитись ціни і щось вибрати але ми вже замовили в іншому закладі меню на вивіз у них ми хотіли додаткова ще щось замовити нам давай називати ціни з неба ми йому запропонували привезти свої продукти а вони нам приготують із них шашлик і картоплю і овочі гріль ми запитали ціну чіткої відповіді не було, потім через декілька хвилин він нам назвав ціну щоб ми повинні ще доплатити 3000 тис грн за те що вони приготують наші продукти це сума за місце не входить це окремо за продукти і за їхню посуду загальна сума 2000тис місце і 3000 тис за невідомо що щоб дитина постирала на батуті потрібно заплатити 500 гр, де це є така ціна на батут? У парку у центрі дешевше!. Але кінець мене взагалі "убив" та людина яка нас вперше принімала виявився строїтель і він у них не працював коли ми прийшли до них вдруге, звісно нам задаток не повернули ми вже не захотіли далі щось з'ясовувати. Я принципово не захотіла доплатити ці 3000тис (це така подія раз в житті і мені не шкода грошей аби все пройшло добре і гості були задоволені) але сам прийом і не організація мене обурила тому ми просто відмовилися. До цього закладу ми більше ніколи не будемо звертатись навіть якщо все буде зайнято (краще вже будемо вдома святкувати) ніж у такому закладі де працюють люди з вулиці а називають себе адміністратором. Не рекомендую цей заклад для святкування


Тетяна Приходько
Тетяна Приходько Отзыв с Google
22 августа 2021 в 23:29