Лазні на дровах Вінниці

Всього 1
Спокуса Спокуса
 • Руська лазня
 • Турецька лазня
 • Лазня на дровах
город Вінниця Вінницька обл, Мурованокуриловецький р-н, с. Вищеольчедаїв
Ціна від 400 грн. Місткість 20 чел
 • 0
 • 99

Ви підшукуєте для себе баню на дровах у Вінниці? Ми допоможемо вам з вибором конкретного закладу. Наш портал містить інформацію про всі парні міста, які топлять дровами. Таким чином, ви знайдете той заклад, який пропонуватиме необхідні вам послуги, а також знаходиться неподалік від вашого будинку, квартири або місця роботи.

Чому саме лазні на дровах

Традиційно, парна прогрівається виключно завдяки дров'яної печі. У той же час, в сучасних умовах багато хто воліє електрику або газ, як більш зручний спосіб організувати роботу парильні. Якщо вас цікавить дров'яна лазня сільського типу, зняти її в Вінниці можна і зараз.

Такий заклад зберігає свою самобутність і оригінальність, що відображається і в самому дизайні сауни. Крім того, використання екологічно чистого та безпечного палива дозволяє додати такому закладу додаткового затишку і комфорту.

Усередині самої парильні підтримується температура близько 60-80° С, при цьому повітря дуже вологе (аж до 100 відсотків). Пара прогріває тіло, дозволяє поліпшити кровообіг, стимулювати роботу всього організму. Крім того, він насичений ароматичними оліями, що також сприяє розслабленню, оздоровленню дихальних шляхів і очищенню пор.

Як правило, сільська лазня не обходиться без натуральних віників (вони можуть бути різними, при цьому кожен віник по-своєму впливає на організм) і занурення в басейн з холодною водою (або навіть ставок). Це дозволяє зробити відпочинок ще більш корисним і незабутнім.

Які послуги можна замовити в такій сауні

При цьому зараз сауна на дровах - це не просто місце, в якому можна помитися і розслабитися. Як правило, такі заклади надають широкий вибір додаткових сервісів, за допомогою яких відпочинок стає ще краще. В тому числі, в парних містах можна скористатися:

 • доступом до Wi-Fi;
 • послугами банщиків;
 • кухнею і баром;
 • аудіо- і відеоапаратурою і так далі.

Вартість оренди закладу такого типу сильно залежить від розташування та розміру парної. В середньому, ціни в місті коливаються від 100 до 360 грн. за годину.

Що пропонує наш сервіс

Якщо вас цікавить банька на дровах, наш портал - кращий варіант, щоб підшукати подібний заклад. Серед наших переваг можна виділити:

 • повний каталог парилень і банних комплексів, так що у вас буде з чого вибирати;
 • докладну інформацію про всі парні (включаючи контактні дані адміністрації, фото, відгуки, місце розташування на карті і т. д.);
 • налаштування фільтру (так ви зможете відсіяти нецікаві пропозиції).

З нами підібрати парну на дровах ще простіше і зручніше, ніж раніше!

Цены в банях и саунах Вінниці

Тип парной Ціна
Руські лазніот 100 грн.
Лазні на дровахот 400 грн.
Фінські сауниот 100 грн.
Турецькі лазніот 150 грн.
Інфочервоні кабіниот 120 грн.
Кедрові бочки / Фітобочкиот 150 грн.

Цікаве про бані і сауни
Всі статті